Ģimene kā Latvijas pamatvērtība

99805gimene.jpg

Vai ģimene ir vērtība? Šķiet, ikviens pabrīnītos par absurdo jautājumu un pārliecinoši teiktu – jā! Protams! Vai vispār iespējams, ka tā varētu nebūt? Domājam, ka tā ir absolūta patiesība, ko nemaz nevarētu un nevajadzētu apšaubīt! Bet vai ģimene patiesi ir vērtība mūsdienās?

Šobrīd ģimenes Eiropā piedzīvo smagas attiecību krīzes, un ģimenes institūts līdz šim vēl nekad nav bijis tik ļoti apdraudēts. Augsti laulību šķiršanas rādītāji, vardarbība, bērnu pamešana novārtā, nabadzība ir tikai daļa no problēmām, ar kurām ikdienā nākas sastapties daudzām ģimenēm. 

Naivi ir domāt, ka Latvijā ģimene ir neaizskarama pamatvērtība! Naivi ir domāt, kā tā tas būs mūžīgi! Naivi ir domāt, ka homoseksuālisma, brīvās mīlestības ideoloģijas propaganda un apjukušu bērnu pamešana novārtā nav un nebūs mūsu problēma!

 Kā norāda Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, „ģimene Latvijā ir visbēdīgākajā stāvoklī visā Eiropas Savienībā”.

 Ģimene kā vērtība tiek apšaubīta ik dienu un ik mirkli. Minēšu tikai vienu no daudzajiem signāliem – Latvijā cienījama mūziķe, saukta pat par dīvu savā jaunākajā videoklipā līdzās ainām baznīcā iekļauj erotisku kadrus ar divām  kailām sievietēm. Acīmredzot vēlme pēc popularitātes, sekošana citu pasaules mūziķu paraugam ir nozīmīgāka par ģimeni kā vērtību. Mums jāapzinās, ka katrs šis atspoguļojums grauj mūsu bērnu  izpratni par vērtībām un ģimeni kā vienu no tām.

Vai ģimene ir vērtība? Jā!
Vai ģimene būs vērtība? ...tas atkarīgs no mums!

 Lai stiprinātu ģimenes vērtības partija „Gods kalpot mūsu Latvijai” sadarbībā ar biedrību „Asociācija Ģimene” organizēja parakstu vākšanas akcijas iniciatīvas „Mamma, Tētis un Bērni” atbalstam, tādejādi piedāvājot iespēju spert pirmo soli definēt ģimeni un laulību kā unikālu un aizsargājamu pamatvērtību. Akcijas laikā tika savākti nepilni 20 000 iniciatīvas atbalstītāju paraksti, kas tādejādi pauduši atbalstu idejai, ka laulībā balstīta ģimene - mamma, tētis un bērni un viņu labklājība ir sabiedrības labklājības pamats. Paldies ikvienam atbalstītājam!

Tomēr šis laiks pieprasa būt modriem – ik uz soļa, ik dienu  ģimenes vērtībai tiek grauzts stabilais pamats, kas tūkstošiem gadu balstījies tautas tradicionālajās un kristīgajās vērtības.

Esam nu tik tālu, ka starp Latvijas valsts simtgades goda pasākumiem līdzās Dziesmusvētkiem norisināsies arī praids.
Par godu Latvijas simtgadei, arī Baltijas Praids, kurš notiks Rīgā, ilgs 100 dienas ar 100 dažādiem pasākumiem, no kuriem kulminācija būs Praida gājiens 9. jūnijā ar noslēgumu Vērmanes dārzā. Kādu godu šis pasākums izrāda Latvijai?  Vai tās simbolizē Latvijas vēsturi? Vai apvieno tautu? Vai šie pasākumi veicinās Latvijas valsts attīstību? Vai iepriecinās ģimenes? Vai tā ir dāvana Latvijai? Kāds ieguvums Latvijai no šīm dāvanām?

Arī izveidojot jauno  Apvienību SKG, Gods kalpot mūsu Latvijai kopā ar Kristīgi Demokrātu Savienību un Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku Partiju  esam gatavi cīnīties par ģimeni kā pamatvērtību.

Apvienības programmā esam definējuši, ka ģimene ir tuvākais loks, kurā cilvēks diendienā uzturas, jūtas brīvi un droši. Ģimene – vīrieša un sievietes savienība – ir pamats, lai tauta turpinātos un viena no formām dzīves jēgas īstenošanai. Citu pseido dzimumu ievazāšana sabiedrības dzīvē nav pieļaujama. Ģimenēm nepieciešams gan materiāls, gan morāls atbalsts, it īpaši bērnu audzināšanā.

Uzskatām, ka jāaizsargā  ģimenes no amorāla dzīves veida uzspiešanas bērniem un personu tiesības publiski demonstrēt un brīvi paust savus uzskatus ir jāsamēro ar ģimenes tiesībām audzināt savus bērnus tikumības un augstu morāles vērtību gaisotnē.

Aicinām ikvienu līdzīgi domājošo sazināties ar mums, lai pārrunātu iespējamo sadarbību ģimenes kā pamatvērtības aizsardzībai un popularizēšanai! Jo ģimene ir vislabākā vieta, kur uzaugt bērnam!

 

Andrejs Požarnovs,

Apvienības SKG pārstāvju sapulces loceklis,

Partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” priekšsēdētājs


Video


Galerijas

APVIENĪBA SKG

Par sociāli atbildīgu, kristīgās vērtības balstītu un godīgu Latvijas valsts pārvaldi!

Dibināšanas preses konference

Sazinies ar mums

Ja vēlies mums ko pavēstīt, lūdzu, aizpildi kontaktformu!

Populārākās ziņas

© 2019 Apvienība SKG. Visas tiesības paturētas.

Ja vēlies mums ko pavēstīt, lūdzu aizpildi šo formu!